Marki

 

Membrany dachowe Eurowek to wysokiej jakosci produkty przeznaczone do stosowania w budownictwie na pokrycie dachowe. Jest to membrana trojwarstwowa, wysokoparoprzepuszczalna (> 2000g/m2/24h) . Dzieki wykorzystaniu w produkcji polipropylenowego tekstylnego nietkanego materialu i polipropylenowego filmu dyfuzyjnego mambrana Eurowek ma wysoki parametr wodoszczelnosci. Dzieki temu dach jest zabezpieczony przed niekorzystnym dzialaniem wody i pary wodnej oraz umozliwia montaz w kazdych warunkach atmosferycznych. Membrana dachowa Eurowek ma również zwiekszona odpornosc na dzialanie promieni UV (do 4 miesiecy), dzieki czemu montaz finalnego pokrycia dachowego jest możliwy z pewnym opoznieniem czasowym.

Niskoparoprzepuszczalne folie dachowe Eurowek sa wysokiej jakosci produktami sluzacymi do zabezpiecyenia poddasza, przede wszystkim jego izolacji termicznej przed woda z topniejacego sniegu lub wada pochodzaca z ewentualnych przeciekow pokrycia dachowego. Uzycie foli Eurowek zastepuje tradycyjnie stosowane deskowanie pokryte papa, a co za tym idzie zdecydowanie obniza koszty budowy dachu.

 


 


Firma powstała w 1883 roku. Jej założycielem był młody emigrant z Irlandii Benjamin Moore. Pierwsza siedziba późniejszego koncernu mieściła się w małym budynku w Nowym Jorku. To właśnie tam Benjamin Moore, wspólnie z bratem Williamem, rozpoczął produkcję farb. Od tego czasu kolejne pokolenia inżynierów sukcesywnie doskonalą technologię uzyskiwania najwyższej jakości powłok chroniących materiały stosowane w budownictwie oraz wykończeniach i wystroju wnętrz.


Obecnie osiem laboratoriów koncernu Benjamin Moore & Co. prowadzi badania własne oraz ściśle współpracuje z fabrykami i działem marketingu aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby i oczekiwania klientów oraz rozwijać nowe linie produktów na miarę XXI wieku.
Przez 15 lat 20 tysięcy paneli z próbkami farb i lakierów poddawanych jest działaniu ekstremalnych warunków pogodowych. Analizy wyników badań służą udoskonalaniu i tworzenia nowych receptur farb, lakierów oraz barwników. W ten sposób powstają produkty o najwyższej jakości.

Siedziba koncernu Benjamin Moore & Co. znajduje się w stanie New Jersey. Farby i lakiery wytwarzane są w 22 fabrykach znajdujących się w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Nowej Zelandii, a produkcja na bazie własnych komponentów gwarantuje najwyższą i niepowtarzalną jakość marki Benjamin Moore Paints.

 


 


Fiesta BBQ jest jednym z czołowych producentów ekskluzywnych grilli gazowych w Kanadzie. Marka ta jest również doskonale znana w ponad 30 krajach na całym świecie. Fiesta BBQ to firma, która łączy długoletnie doświadczenie i najnowsze technologie w tej dziedzinie. Wygoda, uniwersalność oraz wysoka jakość są głównymi wyznacznikami przy projektowaniu oferowanych przez nas grilli gazowych. Dzięki naszej firmie będziecie Państwo mieli niepowtarzalną okazję przekonać się o wysokiej jakości grilli gazowych FIESTA. Ten kawałek luksusu możecie Państwo mieć w swoim własnym ogrodzie kupując i używając przez wiele lat oferowane przez nas grille FIESTA. Nasze grille to nic innego, jak doskonała "KUCHNIA w ogrodzie". Dzięki nim przygotowanie potraw w dowolnym miejscu na świeżym powietrzu staje się czystą przyjemnością i zabawą.

 

 

Folie budowlane | Folie dachowe | Membrany dachowe | Siatka z włókna szklanego | Wełna mineralna | Pozycjonowanie