Kontakt

Siedziba główna



siedziba firmy:

ul. Anny Walentynowicz 28

20-328 Lublin


tel. +48 81 745 88 21,

+48 81 745 88 30,
+48 81 745 88 98

 

fax +48 81 745 53 93

 

 

e-mail: info@proxim.lublin.pl

 

 

 

Dział logistyki

Łukasz Piskorek
e-mail: lpiskorek@proxim.lublin.pl
kom. +48 607 708 128

 

Administracja biura

Damian Połuch
e-mail: dpoluch@proxim.lublin.pl
kom. +48 692 441 129

 

Dział Automotive -

części samochodowe

Katarzyna Skomra

e-mail: automotive@proxim.pl

kom. +48 887 029 309

 

Dział farb i dekoracji wnętrz

Beata Cioch
e-mail: bcioch@proxim.lublin.pl
tel. +48 81 745 88 21 w. 22
kom. 602 285 819

 

Główna Księgowa

Hanna Głaz
e-mail: hglaz@proxim.lublin.pl
tel. +48 81 745 88 21 w. 33

 

Księgowość i Kadry

Ewa Borzęcka

e-mail: eborzecka@proxim.lublin.pl

tel. +48 81 745 88 21 w. 34


 

Biuro Mazowsze

Edyta Lipiec
e-mail: elipiec@proxim.lublin.pl

+48 692 441 128

Biuro Poznań

Adam Pokrzywka

e-mail: apokrzywka@proxim.lublin.pl

+48 506 009 442


 

Prezes zarządu

Sławomir Plewka
e-mail: splewka@proxim.lublin.pl

 

Dyrektor generalny

Daniel Plewka
e-mail: dplewka@proxim.lublin.pl

 

Dyrektor ds. Sprzedaży


Kamil Sternik
e-mail: ksternik@proxim.lublin.pl
kom. 692 441 229

 



 

 

Folie budowlane | Folie dachowe | Membrany dachowe | Siatka z włókna szklanego | Wełna mineralna | Pozycjonowanie